HCM1103-2R2-R
Numărul produsului DigiKey
283-4132-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4132-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4132-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1103-2R2-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 13A 9 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 13 A Max. 9mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,437" L x 0,394" l (11,10mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
16A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)