HB1030-2R5106-R
Numărul produsului DigiKey
283-3126-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HB1030-2R5106-R
Descriere
CAP 10F -10% +30% 2.5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 60mOhm la 100Hz 1000 ore la 70°C
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,413" diam. (10,50mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
1,240" (31,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C