CHZ-2R5106R-TW
Numărul produsului DigiKey
4688-CHZ-2R5106R-TW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CHZ-2R5106R-TW
Descriere
2.5V 10F 10*30 EDLC
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 45mOhm la 1kHz 1000 ore la 85°C
Categorie
Grad
Producător
CDA (Zhifengwei Technology)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Pungă
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
1,240" (31,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
45mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C