HB1020-2R5505-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
CDA (Zhifengwei Technology)
În stoc: 115
Fișă de date
Echivalente parametric
Cornell Dubilier Knowles
În stoc: 0
Fișă de date
5 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 100mOhm la 100Hz 1000 ore la 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HB1020-2R5505-R
Numărul produsului DigiKey
283-3124-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HB1020-2R5505-R
Descriere
CAP 5F -10% +30% 2.5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
5 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,413" diam. (10,50mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,878" (22,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C