DGH505Q2R7
Numărul produsului DigiKey
338-DGH505Q2R7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DGH505Q2R7
Descriere
CAPACITOR 5F -10%, +30% 2.7V TH
Descriere detaliată
5 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 70mOhm la 1kHz 1500h la 85°C
Capacitanță
5 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 85°C