FP2207R1-R230-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
230 nH Ecranat – Inductor 50 A 0,47mOhm Non-standard –