PA4792.231HLT nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
230 nH Ecranat – Inductor 46 A 0,47mOhm Non-standard –
PA4792.231HLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA4792.231HLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA4792.231HLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA4792.231HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4792.231HLT
Descriere
FIXED IND 230NH 46A 0.47 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,47mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±10%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
SMD
Curent - Saturație (Isat)
100A
Mărime/Dimensiune
0,874" L x 0,323" l (22,20mm x 8,20mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,285" (7,25mm)