ECMS1V1306-701-R
Numărul produsului DigiKey
283-ECMS1V1306-701-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-ECMS1V1306-701-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-ECMS1V1306-701-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECMS1V1306-701-R
Descriere
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
Eaton - Electronics Division
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
700 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,492" L x 0,425" l (12,50mm x 10,80mm)
Valoare nominală curent (Max)
8A
Înălțime (Max)
0,252" (6,40mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
6mOhm