DR1040-101-R
Numărul produsului DigiKey
283-DR1040-101-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-DR1040-101-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-DR1040-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR1040-101-R
Descriere
FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.25 A Max. 304mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
DR1040-101-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 304mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,406" l (10,50mm x 10,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,35A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)