PF0560.104NLT
Numărul produsului DigiKey
553-1754-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-1754-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-1754-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PF0560.104NLT
Descriere
FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Bobinat Inductor 1.25 A Max. 304mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PF0560.104NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 304mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
6,6MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±25%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
1,35A
Mărime/Dimensiune
0,409" L x 0,406" l (10,40mm x 10,30mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)