DR1030-151-R
Numărul produsului DigiKey
283-DR1030-151-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-DR1030-151-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-DR1030-151-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR1030-151-R
Descriere
FIXED IND 150UH 680MA 700 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 680 mA Max. 700mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DR1030-151-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 700mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±30%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,406" l (10,50mm x 10,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
860mA
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)