SRU1028-151Y
Numărul produsului DigiKey
SRU1028-151YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRU1028-151YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRU1028-151YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRU1028-151Y
Descriere
FIXED IND 150UH 650MA 518 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 650 mA 518mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRU1028-151Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
518mOhm
Prod.
Q la frecvență
18 la 796kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
5MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±30%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,394" l (10,00mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
650mA
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)