DR1030-151-R
Numărul produsului DigiKey
283-DR1030-151-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-DR1030-151-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-DR1030-151-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR1030-151-R
Descriere
FIXED IND 150UH 680MA 700 MOHM
Descriere detaliată
150 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 680 mA Max. 700mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
DR1030-151-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 700mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,406" l (10,50mm x 10,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
860mA
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)