CB61F40A-TR1
Numărul produsului DigiKey
283-CB61F40A-TR1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-CB61F40A-TR1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-CB61F40A-TR1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB61F40A-TR1
Descriere
FUSE BOARD MOUNT 40A 63VDC 2SMD
Descriere detaliată
40 A AC 63 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt
500A
I²t topire
1600.0
Agenție de aprobare
cURus
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,101" l x 0,101" Î (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.0009 Ohms