1025HC40-RTR
Numărul produsului DigiKey
283-1025HC40-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-1025HC40-RTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-1025HC40-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1025HC40-RTR
Descriere
FUSE BRD MT 40A 250VAC 72VDC SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 A 250 V AC 72 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1025HC40-RTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
300A c.a., 500A c.c.
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
400.0
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cURus
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,177" diam. x 0,488" L (4,50mm x 12,40mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0013 Ohms