CB61F15A-TR1
Numărul produsului DigiKey
283-CB61F15A-TR1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-CB61F15A-TR1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-CB61F15A-TR1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB61F15A-TR1
Descriere
FUSE BRD MNT 15A 125VAC/VDC 2SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 A 125 V AC 125 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CB61F15A-TR1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A c.a., 300A c.c.
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
56.0
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CQC, cULus
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,101" l x 0,101" Î (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.004 Ohms