CB61F15A-TR2
Numărul produsului DigiKey
283-4372-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4372-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4372-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB61F15A-TR2
Descriere
FUSE BRD MNT 15A 125VAC/VDC 2SMD
Descriere detaliată
15 A 125 V AC 125 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt
50A c.a., 300A c.c.
I²t topire
56.0
Agenție de aprobare
CQC, cULus
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,101" l x 0,101" Î (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.004 Ohms