BK1/GMA-500-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 3.292
Fișă de date
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Similar
În stoc: 313
500 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK1/GMA-500-R
Numărul produsului DigiKey
283-3263-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK1/GMA-500-R
Descriere
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
35A
Ambalaj
Pungă
I²t topire
0.15
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, PSE, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.454 Ohms