0217.500TXP
Numărul produsului DigiKey
0217.500TXP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0217.500TXP
Descriere
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Descriere detaliată
500 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
35A
Agenție de aprobare
CCC, CE, CSA,KC, SEMKO, UL, VDE
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.2065 Ohms