BK/MDL-10-R
Numărul produsului DigiKey
283-2736-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/MDL-10-R
Descriere
FUSE GLASS 10A 32VAC 3AB 3AG
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 A 32 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
1kA
Ambalaj
Vrac
I²t topire
64.4
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
32 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.01 Ohms