BK/AGC-10-R
Numărul produsului DigiKey
283-2622-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/AGC-10-R
Descriere
FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Pachet/cutie
Prod.
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200A
Serie
I²t topire
486.0
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
CSA, UL
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip montare
Necesită suport
Culoare
Tip siguranță
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală curent (Amp)
Rezistență c.c. la îngheț
0.008 Ohms
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V