A0820-2R5474-R este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 10.837
Fișă de date
470 mF Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 150mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
A0820-2R5474-R
Numărul produsului DigiKey
283-2771-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A0820-2R5474-R
Descriere
CAP 470MF -20% +80% 2.5V T/H
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
470 mF
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,335" diam. (8,50mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,827" (21,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C