XTCE025C10A
Numărul produsului DigiKey
5730-XTCE025C10A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTCE025C10A
Descriere
IECMAGSTARTER,NONREVERSING,110/1
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor SPST-NO (1 de formă A) 25 A 120V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă
Categorie
Caracteristici
Producător
Eaton Electrical
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de acționare
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Material contact
Tensiune bobină
120V c.a.
Timp de funcționare
22 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Timp eliberare
14 ms
Valoare nominală contact (Curent)
25 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.