RAKS19BK1
Numărul produsului DigiKey
HM1587-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAKS19BK1
Descriere
SHELF 16X18.900X3.220" BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Metal, Oțel Raft, Tastatură, Glisare 16,000" L x 18,900" l x 3,220" Î (406,40mm x 480,06mm x 81,79mm) Negru
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RAKS19BK1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare
Negru
Producător
Hammond Manufacturing
Material
Metal, Oțel
Serie
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Rackuri cu panouri de lățime 19"
Ambalaj
Vrac
Ventilație
Fără aerisire
Stare piesă
Activ
Informații expediere
Expediat de la DigiKey
Tip
Raft, Tastatură, Glisare
Greutate
15lb (6,8kg)
Mărime/Dimensiune
16,000" L x 18,900" l x 3,220" Î (406,40mm x 480,06mm x 81,79mm)