FAZ-C10/1-NA-L-SP
Numărul produsului DigiKey
5730-FAZ-C10/1-NA-L-SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAZ-C10/1-NA-L-SP
Descriere
FAZ-NA UL 489 MCB 240VAC 1P 10A
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 10A 277 V AC DC Manetă Șină DIN
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Producător
Eaton Electrical
Valoare nominală tensiune - C.a.
277 V