FAZ-C15/1-NA-SP
Numărul produsului DigiKey
5730-FAZ-C15/1-NA-SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAZ-C15/1-NA-SP
Descriere
FAZ-NA 1P 15A C CURVE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 15A 480 V AC 48 V DC Manetă Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FAZ-C15/1-NA-SP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
480 V
Producător
Eaton Electrical
Valoare nominală tensiune - C.c.
48 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Manetă
Ambalaj
Vrac
Număr de poli
1
Stare piesă
Activ
Iluminare
Niciunul
Tip montare
Șină DIN
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic magnetic
Agenție de aprobare
ABS, CCC, CSA C22.2 No 235, IEC 60947-2, UL489, VDE
Valoare nominală curent (Amp)
15A