TL6120DF500QG
Numărul produsului DigiKey
EG6080TR-ND - Bandă și mosor (TR)
EG6080CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EG6080DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TL6120DF500QG
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Modele EDA/CAD
TL6120DF500QG Modele
Contur
7,40mm x 7,40mm
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Forță operare
500gf
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
10,00mm
Deplasare comutator
0,50mm