TL6120DF160QG
TL6120DF160QG
What Switch do You Need?
TL6120DF160QG
Numărul produsului DigiKey
141-TL6120DF160QGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
141-TL6120DF160QGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
TL6120DF160QG
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Modele EDA/CAD
TL6120DF160QG Modele
Contur
7,40mm x 7,40mm
Forță operare
160gf
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
10,00mm
Deplasare comutator
0,50mm