TL6120DF160QG | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TL6120DF160QG |
Descriere | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TL6120DF160QG Modele |
Categorie | Stil terminație Aripă gen „pescăruș” |
Prod. | Contur 7,40mm x 7,40mm |
Serie | Iluminare Neiluminat |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Tip, culoare iluminare – |
Stare piesă Activ | Tensiune iluminare (nominală) – |
Circuit SPST-NO | Forță operare 160gf |
Funcție de comutare Oprit-mamă | Protecție la infiltrare – |
Valoare nominală contact la tensiune 0,05A la 12V c.c. | Caracteristici – |
Tip dispozitiv de acționare Standard | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tip montare | Material dispozitiv de acționare Poliamidă (PA), Nailon |
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical 10,00mm | Deplasare comutator 0,50mm |