RP8100RUBBERSEAL
Numărul produsului DigiKey
141-RP8100RUBBERSEAL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RP8100RUBBERSEAL
Descriere
SEALING WASHER 13.59MM ID BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Șaibă etanșare – Negru Seria RP8100
Categorie
Caracteristică montare
Partea frontală sau posterioară a panoului
Producător
E-Switch
Dimensiune filet
Serie
Mărime/Dimensiune
0,535" (13,59mm) D.I. x 0,039" (1,00mm) înălțime
Ambalaj
Vrac
Diametru dispozitiv de acționare
Stare piesă
Activ
Culoare
Negru
Tip
Șaibă etanșare
Material
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Seria RP8100
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C