RP8100B2M1CEBLKBLKBLU
RP8100B2M1CEBLKBLKBLU
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKBLU
Numărul produsului DigiKey
EG4572-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RP8100B2M1CEBLKBLKBLU
Descriere
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare SPST-NO Standard, Iluminat Montare panou, Frontal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKBLKBLU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Negru
Serie
Tip, culoare iluminare
Led, Albastru
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
2,8V c.c.
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Papuc lipit
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Tip
Standard, Iluminat
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 13,60mm diam.
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
125mA (c.a.), 100mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Durată de funcționare electrică
500,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
50 V