EA EDIPTFT43-ATP
Numărul produsului DigiKey
1481-1124-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EA EDIPTFT43-ATP
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, RS-232, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Categorie
Suprafață de vizualizare
98,70mm l x 57,50mm Î
Producător
Display Visions
Retroiluminare
Led - alb
Serie
Pixeli puncte
480 x 272
Ambalaj
Vrac
Interfață
I2C, RS-232, SPI
Stare piesă
Activ
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Tip afișare
TFT – color
Culoare de fundal
Mod afișare
Transmisiv
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Rezistent
Pas puncte
Dimensiune diagonală ecran
4,3" (109,22mm)