EA EDIPTFT32-ATP
Numărul produsului DigiKey
1481-1122-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EA EDIPTFT32-ATP
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, RS-232, SPI 3,2" (81,28mm) 320 x 240 (QVGA)
Categorie
Suprafață de vizualizare
68,00mm l x 52,00mm Î
Producător
Display Visions
Retroiluminare
Led - alb
Serie
Pixeli puncte
320 x 240 (QVGA)
Ambalaj
Vrac
Interfață
I2C, RS-232, SPI
Stare piesă
Activ
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Tip afișare
TFT – color
Culoare de fundal
Mod afișare
Transmisiv
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Rezistent
Pas puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,2" (81,28mm)