ZXTN25100DFHTA
Numărul produsului DigiKey
ZXTN25100DFHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ZXTN25100DFHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ZXTN25100DFHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZXTN25100DFHTA
Descriere
TRANS NPN 100V 2.5A SOT-23-3
Descriere detaliată
Tranzistor bipolar (BJT) NPN 100 V 2.5 A 175MHz 1.25 W Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ZXTN25100DFHTA Modele
Atributele produsului
300 la 10mA, 2V
Prod.
Putere - Max
1.25 W
Frecvență - Tranziție
175MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
2.5 A
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
330mV la 250mA, 2,5A