SMBJ36A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ36A-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ36A-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ36A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ36A-13-F
Descriere
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
58,1V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ36A-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V
Tensiune - Străpungere (Min)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
58,1V