CX3225CA25000D0HSSCC
Numărul produsului DigiKey
478-CX3225CA25000D0HSSCCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX3225CA25000D0HSSCCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX3225CA25000D0HSSCCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX3225CA25000D0HSSCC
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CX3225CA25000D0HSSCC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
8pF