SMBJ33CA-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ33CA-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ33CA-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ33CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ33CA-13-F
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,3V Clemă 11,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ33CA-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V