SMBJ26A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ26A-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ26A-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ26A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ26A-13-F
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42,1V Clemă 14,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ26A-13-F Modele
Atributele produsului
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
14,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V