SMAZ24-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMAZ24-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAZ24-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAZ24-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAZ24-13-F
Descriere
DIODE ZENER 24V 1W SMA
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 24 V 1 W ±5% Montare pe suprafață SMA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAZ24-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 18.2 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 200 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SMA
Putere - Max
1 W
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
15 Ohms