SMAJ28A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMAJ28A-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ28A-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ28A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ28A-13-F
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 8,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ28A-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,8A