SDT5H100LP5-7
Numărul produsului DigiKey
SDT5H100LP5-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SDT5H100LP5-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SDT5H100LP5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDT5H100LP5-7
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață PowerDI™ 5
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
3.5 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 5
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
660 mV @ 5 A