ACDBMT1100-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1610-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1610-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1610-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACDBMT1100-HF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123H
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață SOD-123H
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACDBMT1100-HF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 100 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
120pF la 4V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123H
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 1 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)