SDT2L40CP3-7B
Numărul produsului DigiKey
31-SDT2L40CP3-7BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SDT2L40CP3-7B
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 2A X3DSN16082
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 40 V 2A Montare pe suprafață X3-DSN1608-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la Vr, F
285pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
X3-DSN1608-2
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
520 mV @ 2 A