SBRT20M60SP5-7
Numărul produsului DigiKey
SBRT20M60SP5-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SBRT20M60SP5-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SBRT20M60SP5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SBRT20M60SP5-7
Descriere
DIODE SBR 60V 20A POWERDI5
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 20A Montare pe suprafață PowerDI™ 5
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
180 µA @ 60 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 5
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
20A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
570 mV @ 20 A