SBR1A40S3-7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Panjit International Inc.
Diodă 40 V 1A Montare pe suprafață SOD-323
SOD-323
SBR1A40S3-7
Numărul produsului DigiKey
SBR1A40S3-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SBR1A40S3-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SBR1A40S3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SBR1A40S3-7
Descriere
DIODE SBR 40V 1A SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SBR1A40S3-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 40 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tehnologie
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
550 mV @ 1 A