PDS4150-13
Numărul produsului DigiKey
PDS4150DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
PDS4150DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PDS4150DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PDS4150-13
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI 5
Descriere detaliată
Diodă 150 V 4A Montare pe suprafață PowerDI™ 5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PDS4150-13 Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 150 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Curent - Mediu rectificat (Io)
4A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
760 mV @ 4 A