PDS3200Q-13
Numărul produsului DigiKey
PDS3200Q-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
PDS3200Q-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PDS3200Q-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PDS3200Q-13
Descriere
DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI 5
Descriere detaliată
Diodă 200 V 3A Montare pe suprafață PowerDI™ 5
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 200 V
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
880 mV @ 6 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)