FRETHE025 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | FRETHE025 |
Descriere | XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25 MHz VCXO CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Stabilitate frecvență ±25ppm |
Prod. | Gamă de tracțiune absolută (APR) ±100ppm |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Alimentare (Max) 10mA |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezonator de bază | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip | Pachet/cutie 6-SMD, Fără derivație |
Frecvență | Mărime/Dimensiune 0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm) |
Funcție Activare/dezactivare | Înălțime - Montat (Max) 0,061" (1,55mm) |
Ieșire CMOS | Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max) 2mA |
Tensiune - Alimentare 3,3V |