FNETHE025
Numărul produsului DigiKey
FNETHE025TR-ND - Bandă și mosor (TR)
FNETHE025CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FNETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FNETHE025
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
15mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,061" (1,55mm)
Ieșire
CMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Tensiune - Alimentare
3,3V