FRETHE025
Numărul produsului DigiKey
31-FRETHE025TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-FRETHE025CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-FRETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FRETHE025
Descriere
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz VCXO CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
±100ppm
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
10mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,061" (1,55mm)
Ieșire
CMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
2mA
Tensiune - Alimentare
3,3V